CHCESZ GRAĆ NA INSTRUMENCIE? – ZAPISZ SIĘ NA LEKCJE

Lubisz muzykę? Chcesz rozpocząć grę lub kontynuować ją na jakimś instrumencie? Chcemy Ci to ułatwić! Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju

ogłasza nabór na lekcje gry na instrumentach.

Gitara, pianino, trąbka, perkusja, skrzypce, akordeon, puzon? Jeśli tylko chcesz, to my załatwimy resztę. Lekcje będą odbywać  się w Gminnym Ośrodku Kultury w Poraju. Koszt to około 40 zł za lekcję. Nabór trwa do końca marca, chyba że grupa na określony instrument stworzy się wcześniej. Oferta adresowana jest do wszystkich dzieci i młodzież w wieku 7–18 lat. Po więcej szczegółów prosimy dzwonić pod nr telefonu. Zapisując dziecko na dany instrument należy podać dni i godziny, w których dziecko mogłoby uczęszczać na lekcje 530 210 560. Lekcje będą odbywać się indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy!