5 LAT KLUBU NATALINKI

W piątkowy wieczór, 18 listopada br., Klub „Natalinki” uroczyście obchodził 5-lecie działalności. Do pań zawitali goście z prezentami oraz z życzeniami dalszej, owocnej działalności Klubu.

Na jubileuszowym spotkaniu, wśród licznie przybyłych gości obecni byli: wójt Gminy Poraj – Łukasz Stachera, przewodniczący Rady Gminy Poraj – Andrzej Pawłowski, dyrektor GOK w Poraju – Magdalena Ryziuk-Wilk, radna Katarzyna Rzepka, sołtys Masłońskiego – Sławomir Widawski, kierownik Referatu Komunikacji Społecznej – Andrzej Kozłowski, główna księgowa UG – Monika Sosnowicz, zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Masłońskie w osobach Agaty Neclaw i Włodzimierza Pyrchli oraz dyrektor NSP Masłońskie – Aldona Łapajska.

Jak przystało na taką uroczystość wszyscy zaproszeni goście pojawili się z prezentami oraz z życzeniami dalszych sukcesów, perspektyw rozwoju, wytrwałości w realizacji zamierzeń oraz dużo radości i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Wójt Gminy Poraj wraz z Przewodniczącym Rady Gminy przekazali paniom z „Natalinek” specjalną statuetkę. „Dziękuję za wszelką, dotychczasową działalność w zakresie promocji i rozwoju kultury oraz szereg inicjatyw podejmowanych przez Klub w Gminie Poraj. Życzę dalszych lat owocnej działalności” – mówił wójt Łukasz Stachera.

Na ręce „Natalinek” złożono również podziękowania za zaangażowanie w życie nie tylko Masłońskiego, ale również całej Gminy Poraj, za inicjowanie przedsięwzięć o charakterze społeczno-kulturalnym oraz czynną współpracę z Gminnym Ośrodkiem Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju. „Natalinki” podjęły gości smacznymi, własnoręcznie przygotowanymi potrawami, ujawniając talent kulinarny, który już niejednokrotnie mogliśmy podziwiać podczas Warsztatów Kulinarnych, których były „gospodyniami”.

Życzymy Klubowi „Natalinki” dalszych, wspaniałych jubileuszy oraz wielu sukcesów.

Skip to content