ARTYSTYCZNA PRZYGODA Z MALARSTWEM

W środę odbyły się kolejne zajęcia z serii Warsztatów Artystycznych dla dzieci organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury im. J. Gniatkowskiego w Poraju. Uczestnicy tym razem próbowali swoich sił w malarstwie sztalugowym, a ich dzieła powstawały na płótnie!

Kolejne warsztaty to nowe wrażenia artystyczne. Mali artyści poznawali arkana sztuki malowania obrazów. Nie były to obrazki na zwykłych kartkach papieru, ale na profesjonalnych, płóciennych podobraziach malarskich ustawionych – jak na artystów przystało – na drewnianych sztalugach! Zofia Chwastek – instruktor GOK wprowadziła uczestników w tajniki powstawania obrazów. Po raz kolejny wspaniała pogoda pozwoliła na zorganizowanie warsztatów w plenerze – na placu przed GOK-iem.

Kolejne spotkanie artystyczne już 12 sierpnia. Tym razem dzieci będą lepić z plasteliny. Wierzymy, że i ta propozycja spotka się z uznaniem naszych wspaniałych, młodych twórców.

I maleńka uwaga do rodziców. Jeśli z jakichś nagłych przypadków dziecko nie może uczestniczyć w warsztatach, to bardzo prosimy o telefoniczną informację. Mamy zapisane dzieci na liście rezerwowej – wystarczy wykonać telefon nawet o godz. 8.00 w dniu warsztatów, a da nam to możliwość zaproszenia do udziału w warsztatach kogoś z listy rezerwowej.

Skip to content