ATRAKCJE DLA NAJMŁODSZYCH

W godzinach popołudniowych Gminny Dzień Dziecka (5 czerwca) miał charakter rodzinnego pikniku. Dzień ten wypełniała radość i uśmiech dzieci zarówno tych małych, jak i tych nieco większych.

Na OSWiR słychać było nie tylko głosy dzieci, rodziców ale i dziadków – którzy także chętnie uczestniczyli w konkursach.

Po wszystkich atrakcjach przygotowanych dla szkół podstawowych od godziny 13.30 na OSWiR czekały następne atrakcje dla najmłodszej grupy dzieci w wieku przedszkolnym.

Nasi milusińscy do woli mogli nacieszyć się dmuchańcami, a następnie wyciszyć się w strefie bajek, albo wykorzystać energię podczas różnych konkursów. Radości, śmiechu, wyśmienitej zabawy było co niemiara. Wiadomo, że radość dziecka ma wartość nieocenioną. Jak co roku, dużą popularnością wśród najmłodszych cieszyło się stoisko z brokatowymi tatuażami przygotowane przez GOK Poraj. Dzieciaczki także do woli mogły korzystać ze strefy foto, czy obejrzeć wyposażenie wozu bojowego OSP Poraj, a także zajrzeć do środka kabiny i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Dzień Dziecka to święto wyjątkowe zarówno dla dzieci małych, jak i dużych, dlatego też każde z nich mogło skorzystać bezpłatnie i bez limitu z przygotowanych atrakcji aż do godziny 17:00.

Honorowy patronat nad całym wydarzeniem objęła wójt Gminy Poraj – Katarzyna Kaźmierczak. Impreza została dofinansowana przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Poraju.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w przygotowaniu tej części Dnia Dziecka i tym, którzy skorzystali z naszego zaproszenia.

Skip to content