DNI GMINY PORAJ WRACAJĄ!!!

Ogromnie miło jest nam Państwa poinformować, że po 4 latach przerwy wracają Dni Gminy Poraj. W tym roku jedna z największych imprez w Regionie zaplanowana jest na ostatni weekend czerwca. 

Tegoroczne Gwiazdy to: Andrzej Piaseczny i Viki Gabor. Pierwszy dzień Dni Gminy Poraj (piątek – 28 czerwca) będzie tradycyjnie zainaugurowany na „Marinie Poraj”. W tym dniu miłośnicy szant będą mogli przenieść się w muzyczną, morską podróż i wspólnie pośpiewać żeglarskie piosenki.

Dwa kolejne dni (29 i 30 czerwca) to oczywiście teren Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji „Zalew Atrakcji” w Jastrzębiu i moc koncertów na scenie plenerowej. To dwa dni świetnej zabawy z muzyką dla każdego. Dziś możemy zapowiedzieć występy dwóch Gwiazd: Andrzej Piaseczny wystąpi w sobotę, a Viki Gabor w niedzielę. Będzie się działo! Nie może Was tam zabraknąć. Z czasem poinformujemy o kolejnych atrakcjach muzycznych i fantastycznych koncertach.

Dużo pracy przed nami, ale bardzo się cieszymy na to wielkie święto Gminy Poraj!

Organizatorami Dni Gminy Poraj są: wójt Gminy Poraj – Katarzyna Kaźmierczak, Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju i Urząd Gminy Poraj.

Skip to content