INFORMACJA O PARKINGU

Szanowni Goście, którzy dziś, jutro i w niedzielę będą brać udział w wydarzeniach realizowanych przez nas w kinie „Bajka” proponujemy Państwu zaparkować samochody koło GOK-u (wjazd od ul. Piłsudskiego).

 

Skip to content