KOLEJNE SPOTKANIE Z OPERETKĄ W „BAJCE”

Sobota, 26 października dla sympatyków operetki to bardzo wyjątkowy wieczór, a wszystko za sprawą koncertu artystów scen śląskich, których mieliśmy przyjemność gościć w sali widowiskowo – kinowej „Bajka” w Poraju.

Organizatorem tego wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju.

Tym razem, do świata operetki i musicalu, zabrali nas artyści:

Karolina Garlińska – sopran, Oskar Jasiński – tenor oraz Klaudiusz Kapłon – tenor. W koncercie pt. „Usta milczą, dusza śpiewa” dominowały utwory lekkie i przyjemne wykonywane przez artystów z przysłowiowym przymrużeniem oka.Tego dnia wybrzmiały arie ze znanych operetek i musicali m.inn.: „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Wielka sława to żart”,„Skrzypek na dachu”, które zachęciły zebraną publiczność do wspólnego śpiewania.

[- Serdecznie dziękuję, że przyjęliście Państwo nasze zaproszenie na ten wyjątkowy koncert. Solistów, którzy przed Państwem wystapią gościliśmy na naszej scenie już niejednokrotnie i za każdym razem udawało im się zaskarbić Państwa serca. Jestem pewna, że dziś nie będzie inaczej. Życzę Państwu wspaniałych wrażeń podczas tego koncertu i pięknych muzycznych wspomnień po jego zakończeniu]- mówiła dyrektor GOK – Magdalena Ryziuk-Wilk, zapowiadając sobotni koncert.

Wspaniałe głosy, stroje i doskonały kontakt artystów z widownią sprawiły, że ten sobotni, wyjątkowy wieczór na pewno na długo zostanie w pamięci naszych gości. Przy tego rodzaju przedsięwzięciach organizowanych przez GOK widownia nigdy nie zawodzi. Z pewnością nie był to ostatni koncert operetkowy, na następny zapraszamy Państwa w przyszłym roku.

Skip to content