KONCERT OPERETKOWY – JUŻ 20 KWIETNIA!

Mamy doskonałą informację dla wszystkich wielbicieli operetki.

Już 20 kwietnia br. godz.18.00 w sali widowiskowo-kinowej „Bajka” w Poraju, odbędzie się fantastyczny koncert operetkowy pt. „NAJPIĘKNIEJSZE MELODIE ŚWIATA”.

Najpiękniejsze melodie świata” – to pełna ekspresji podróż przez świat hitów! Składają się na nią kolorowe sceny przepełnione światowymi standardami, przebojami operetki, musicalu – muzyką z różnych stron świata. To podróż do Ameryki, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Polski, Francji i wielu innych.
Wykonawcami koncertu są znakomici soliści, którzy szturmem zdobywają serca publiczności w całym kraju i za granicą – prosto z trasy po USA zaprezentują się Państwu– Monika Biederman-Pers (sopran) oraz Piotr Karzełek (baryton). Artyści tworzą zgrany i bardzo efektowny duet taneczno-wokalny DUO PERFORMANCE, którego występy każdorazowo spotykają się z owacyjnym aplauzem.
Gorąco zachęcamy do zakupu biletów, który może być także doskonałym prezentem na zbliżające się Święto Kobiet, czy też Dzień Mężczyzny.

Bilety w cenie 45 zł do nabycia w GOK Poraj, pon. – pt. w godz. 8.00 – 16.00. Za bilety można zapłacić przelewem, a odebrać je w dniu koncertu. Informacje: tel. 530 210 560.

Skip to content