MUZYCZNA UCZTA W „BAJCE”

To był wspaniały wieczór z piękną muzyką. W minioną sobotę sceną sali widowiskowo-kinowej „Bajka” zawładnęli artyści z Poznania

i ich wspaniałe interpretacje znanych i lubianych arii operetkowych, a także, piosenek musicalowych.

[- Witając dziś Państwa w „Bajce” czuję się jakbym spotkała się z wielką, muzyczną rodziną. Dziękuję, że stale i chętnie przyjmujecie Państwo zaproszenia naszego ośrodka kultury na te koncerty. Jestem pewna, że i dzisiejszy wieczór dostarczy Państwu wspaniałych wrażeń i wyjdziecie stąd radośni, a wspomnienia naszego spotkania na długo z Wami zostaną. Jesteśmy w okresie przedwalentynkowym, dlatego skorzystam z okazji i złożę Państwu życzenia, by miłość była w Was i wokół Was, by zawsze towarzyszył Wam dobry, radosny nastrój, bo że dziś taki właśnie będzie, jestem o tym przekonana. Zapewnią go Państwu artyści wyjątkowi: Anna Michalak – sopran, Klaudiusz Kapłon – tenor i Tomasz Raczkiewicz – kontratenor]- mówiła rozpoczynając koncert Magdalena Ryziuk-Wilk – dyrektor GOK-u.

Koncerty operetkowe w „Bajce” zawsze cieszą się ogromną popularnością. I tym razem nie było inaczej. W sobotni wieczór sala widowiskowa wypełniła się po brzegi.

Artyści stworzyli piękne widowisko muzyczne, które przeplatali dowcipnymi anegdotami. Dużą niespodzianką był brawurowo wykonany przez Tomasza Raczkiewicza „Sex appeal”. Publiczność nagrodziła solistów owacjami na stojąco, a Ci odwdzięczyli się piosenką na bis. Kolejne spotkanie z operetką na wiosnę. Już dziś serdecznie zapraszamy.

Skip to content