OPERETKA I MUSICAL W „BAJCE”

Sobota, 17 marca. To był zupełnie wyjątkowy wieczór, a wszystko za sprawą koncertu artystów scen poznańskich, których po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć w sali widowiskowo – kinowej „Bajka”

w Poraju. Organizatorem tego wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju. Tym razem, do świata operetki i musicalu, zabrali nas artyści:

Karolina Garlińska – sopran, Jarosław Patycki – tenor oraz Maciej Ogórkiewicz – baryton.

[- Miałam nadzieję, że właśnie ten koncert zainauguruje nowy, wiosenny sezon, ale niestety zima spłatała nam figla. Nie mniej, jestem przekonana, że za sprawą występujących dziś, wspaniałych artystów, wyjdziecie Państwo z „Bajki” w doskonałych nastrojach, pełni radości i optymizmu]- mówiła dyrektor GOK – Magdalena Ryziuk-Wilk, zapowiadając sobotni koncert.

Artyści przenieśli licznie zebraną widownię w „Zaczarowany świat operetki i musicalu”. Melomani mogli posłuchać najpiękniejszych arii i duetów ze znanych operetek i musicali. W tym „zaczarowanym świecie” jest miejsce na zabawę i humor, a także czas na refleksję i zadumę.Cały koncert poprowadził Jarosław Patycki, śpiewając także solo czy też w duecie. Podczas koncertu można było usłyszeć min.: „Przetańczyć całą noc”, „Nie czekaj mnie w Argentynie”, „Przyjdź na małe rande vouse”, „Trzpiotka”, „Ktoś taki jak ty”, „May way”, „Oczarowanie”.

Wspaniałe głosy, stroje i doskonały kontakt artystów z publicznością sprawiły, że

ten sobotni, wyjątkowy wieczór na pewno na długo zostanie w pamięci naszych gości.

Skip to content