XII CHOROŃSKIE PRAŻUCHY JUŻ 19 SIERPNIA!

19 sierpnia w Alei Lipowej w Choroniu znów będzie się działo. Muzyka, świetne, regionalne potrawy, wesołe miasteczko, stoiska z rękodziełem i miodem

– to wszystko towarzyszyć będzie kolejnej, dwunastej już edycji CHOROŃSKICH PRAŻUCHÓW I IX ŚWIĘTA MIODU

Organizatorzy wydarzenia: Wójt Gminy Poraj – Katarzyna Kaźmierczak i Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju zapraszają na wspaniałą zabawę przy dźwiękach muzyki dla każdego i – tradycyjnie – degustację regionalnych potraw.
Już po raz dwunasty u podnóża pomnika przyrody – XVII-wiecznej Alei Lipowej w Choroniu, spotkają się wielbiciele dobrej muzyki i smakosze regionalnych potraw.
Na plenerowej scenie, w malowniczym otoczeniu wiekowych lip, zaprezentują się lokalni wykonawcy i oczywiście Gwiazdy. W tym roku dla zgromadzonej publiczności wystąpi znany i lubiany Czadoman – wokalista z wieloletnim doświadczeniem na scenie muzyki rozrywkowej, który na pewno porwie do wspólnych tańców i śpiewu – bo któż nie zna piosenki „Ruda tańczy jak szalona”? A to nie koniec muzycznych atrakcji – swoje szlagiery zaśpiewa zespół „Golden Mix”, a Ci, którzy będą odczuwać „niedosyt taneczny” i dużo energii do spożytkowania będą mogli ją skutecznie wykorzystać podczas dyskoteki pod lipami.
Chorońskie Prażuchy to nie tylko dobra muzyka, ale również uczta dla podniebienia. Oprócz lokalnych potraw, będzie można również zakupić smakowity miód i produkty pszczele z okolicznych pasiek. Będą stoiska z rękodziełem i wesołe miasteczko dla najmłodszych. Zadamy o atrakcje, a Państwo jak zawsze stworzycie miłą i rodzinną atmosferę!
Do zobaczenia!
Więcej szczegółów na plakacie. Załączamy również Regulamin Imprezy. Wstęp wolny
Skip to content