ZESPÓŁ „GOLDEN MIX” NA „CHOROŃSKICH PRAŻUCHACH”

Przedstawiamy Zespół „Golden Mix”, który porwie do tańca i wspólnej zabawy publiczność zgromadzoną w Alei Lipowej podczas XII Chorońskich Prażuchów.

Zespół „Golden Mix” utworzony został w 2007 roku, choć jego muzycy nieformalnie współpracowali już kilka lat wcześniej. Występuje w składzie 3-osobowym, który ulegał znacznym zmianom. Obecnie grupę tworzą: Kazimierz Sas – założyciel i pomysłodawca zespołu, klawiszowiec, kompozytor i aranżer, Karol Hadrych – wokal, kompozycje, Martyna – wokal.
Zespół na koncertach występuje ze swoim autorskim repertuarem, niemniej w swojej ofercie ma też występy na imprezach (tu grupa przez kilka lat współpracowała z wokalistką – Aleksandrą Gawliczek).
Zespół wydał 1 płytę oraz nagrał kilka teledysków. „Golden Mix” wykonuje autorskie piosenki, głównie w stylu tanecznym. W repertuarze przeważają piosenki w języku literackim, niemniej zespół wykonuje też utwory z elementami gwary śląskiej. Autorką wszystkich teksów na pierwszej płycie zespołu jest Katarzyna Matejczyk-Wylężek.
Piosenki zespołu łączą w sobie elementy muzyki pop, dance, jak też ballad.
Najbardziej znane piosenki grupy to m.in.: Ten zaczarowany świat, Do mnie wróć, Słodkie wino, Ze mną bądź, W każdej piosence powracasz do mnie Ty, Czekolada, Barwy jesieni, Gdy muzyka gra, Tyle chwil przed nami, Kto się czubi ten się lubi.
Zapraszamy na „Chorońskie Prażuchy” 19 sierpnia br. – Aleja Lipowa w Choroniu – super zabawa gwarantowana! wstęp wolny!
info:
https://www.slaskieprzeboje.pl/slaski…/golden-mix
Skip to content