CHOROŃSKIE PRAŻUCHY JUŻ WKRÓTCE!

Zapraszamy Państwa na X Chorońskie Prażuchy i VII Święto Miodu – czyli piknik rodzinny, podczas którego nie zabraknie konkursów i wspaniałych nagród. Oczywiście będą gwiazdy estrady i atrakcje dla dzieci. W trakcie imprezy będzie można skorzystać z Mobilnego Punktu Szczepień oraz spisać się w mobilnym punkcie Narodowego Spisu Powszechnego. To wszystko już 21 sierpnia br. w Alei Lipowej w Choroniu.

W związku z pandemią koronawirusa, jesteśmy zmuszeni zmienić tradycyjny charakter tej imprezy. W tym roku nie odbędzie się degustacja potraw regionalnych, ale w zamian – dla mieszkańców Gminy Poraj organizujemy konkurs kulinarny „Chorońskie smaki i smaczki”. Ponadto o godz. 17.00 strażacy z OSP Choroń rozpalą ognisko, na którym upieką pieczonki przygotowane i przyniesione przez Państwa na teren imprezy. Zachęcamy do rozłożenia sobie kocyków i spędzenia sobotniego popołudnia w formie rodzinnego pikniku. Dla pierwszych 100 osób będziemy mieć darmowe porcje pieczonek przygotowane przez firmę cateringową. Rozdawać je będziemy o godz. 18.00.

Chorońskie Prażuchy to również występy artystyczne lokalnych wykonawców, jak również gwiazd. Dla Państwa wystąpi król śląskich szlagierów – Jacek Silski, oraz An Dreo e Karina w największych przebojach włoskiego duetu Al Bano & Romina Power. Nie zabraknie również największych polskich i światowych przebojów w wykonaniu Reprezentacyjnej Orkiestry Myśliwskiej. Całość poprowadzi znany wszystkim z Kabaretu „Ani Mru – Mru” Michał Wójcik, co gwarantuje dobrą, wesołą zabawę.

Chorońskie Prażuchy to impreza, na której każdy znajdzie coś dla siebie!

Skip to content