CZY MARZENIA O PARTNERZE IDEALNYM SĄ REALNE DO SPEŁNIENIA?

Miniona niedziela (23 kwietnia) na pewno dla wielu mieszkańców Gminy Poraj należała do bardzo udanych.
Nie tylko za sprawą przepięknej, słonecznej pogody, ale również dzięki dużej dawce humoru, którą zaserwowali widzom aktorzy Stowarzyszenia Projektów Edukacyjno-Kulturalnych „PEK” w zaprezentowanej komedii „Biuro (nie)matrymonialne”. Na ten pełen wigoru, nieoczekiwanych zwrotów akcji spektakl zaprosił Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju.
Został on wystawiony w sali widowiskowo-kinowej „Bajka” w Poraju. Komedia przedstawia klasyczne perypetie osób poszukujących swojej idealnej połówki. On powinien być bogaty, ona dobrze wyglądać… Czy marzenia o partnerze idealnym są realne do spełnienia?
Scenariusz został napisany na podstawie tekstu Andrzeja Dembończyka, a widzowie, którzy przybyli do „Bajki” na ten spektakl, niejeden raz mieli powód do śmiechu. „Biuro (nie)matrymonialne” wyreżyserował Bartłomiej Hauke, występujący w spektaklu jako rozmarzony pracownik Biura, a towarzyszyli mu Natalia Bezegłów, Karolina Cieślar, Krzysztof Dereszyński (także autor muzyki), Gabriela Fuchs oraz Jakub Podgórski. Po zakończonym występie aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami, a z rąk dyrektor GOK – Magdaleny Ryziuk-Wilk – w ramach podziękowania – otrzymali miniatury malarskie autorstwa Anny Paterek oraz ceramiczną statuetkę symbolizującą maskę teatralną – wykonaną w pracowni ceramicznej GOK.
Dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie i zapraszamy na następne przedsięwzięcia organizowane przez porajski GOK. Zachęcamy do zakupu biletów na niezwykły koncert piosenek Zbigniewa Wodeckiego, który odbędzie się już 7 maja br. w sali widowiskowo-kinowej „Bajka”. Bilety w cenie 60 zł do nabycia w sekretariacie GOK od pon. – pt. w godzinach od 8.00 – 16.00. Serdecznie zapraszamy!!!