DARIUSZ KORDEK W JURY FESTIWALU!

Wielkimi krokami zbliża się XII Ogólnopolski Festiwal Piosenek Janusza Gniatkowskiego. Jak zawsze uczestników Festiwalu oceniać będzie znakomite Jury. Miło nam poinformować, że w tym roku zaproszenie do składu jurorskiego przyjął aktor i piosenkarz – Dariusz Kordek.

Dariusz Kordek – polski aktor teatralny, musicalowy i filmowy, prezenter telewizyjny, konferansjer, piosenkarz. Powszechną popularność zdobył w latach 90, jako Marek Siedlecki w kultowej telenoweli „W labiryncie”. Jego największą miłością jest jednak scena. Dariusz Kordek z powodzeniem występuje w musicalach m.in. w „Metrze”, „Józefie i cudownym płaszczu snów”, „Rocky Horror Show”, „Grease”, „Five Guys named Moe”, „Crazy for You” czy „Romeo i Julii”. Dariusz Kordek wydał także płyty: „Tylko cień” oraz „Sztukę kochania, czyli „Serdeczne Porachunki”. Aktora można oglądać też na deskach teatralnych.

W tym roku, a dokładnie 27 czerwca Dariusz Kordek zaśpiewa w Poraju podczas Koncertu Galowego XII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek Janusza Gniatkowskiego. Koncert galowy będzie transmitowany online.

Na zgłoszenia uczestników Festiwalu czekamy do 18 czerwca. Przypomnijmy, że w ubiegłych latach uczestników Festiwalu oceniali min.: Krystyna Prońko, Janusz Szrom, Czesław Majewski, Kazimierz Mazur, Andrzej Dyszak, Edward Spyrka, Maria Szabłowska.