DNI GMINY PORAJ 2024 – TEATRZYK DLA DZIECI

Dni Gminy Poraj już w wkrótce – od 28 do 30 czerwca na Ośrodku Sportów Wodnych i Rekreacji w Jastrzębiu każdy znajdzie coś dla siebie.

W bogatej ofercie tegorocznych Dni Gminy Poraj nie zabraknie atrakcji dla dzieci. Oprócz wspaniałych karuzel i smakowitości w niedzielę – 30 czerwca o godz. 15.30 będzie również spektakl!
„Na tropie zaginionej opowieści”
to przedstawienie interaktywne, które zabierze wszystkich milusińskich do Narodowej Biblioteki Bajkowej, w której jak co roku odbywa się remanent. Trzy wesołe Mole Książkowe zapisują, odpisują, liczą, przeglądają i sprawdzają stan wszystkich książek. Podczas kolejnego, codziennego dnia w pracy, Mole odbierają tajemniczy anonimowy telefon. W nocy z półek spadają wszystkie książki, a Wersik skarży się na strasznie dziwaczne koszmary. Efektem tych tajemniczych wydarzeń jest zniknięcie pewnej bardzo starej i cennej książki. Dzielna Zakładka postanawia wszcząć śledztwo i ruszyć tropem poszlak. Zanim jednak Molom Książkowym uda się rozwikłać zagadkę, będą musiały stawić czoła niecodziennym wydarzeniom i niezwykłym postaciom. W tym zadaniu pomogą im mali widzowie. Wspaniała przygoda zagwarantowana!

Zapraszamy!