ELŻBIETA JATULEWICZ W THE VOICE SENIOR!!!

Już w sobotę (9 stycznia) w TVP 2 o godz. 20.00 w drugim odcinku muzycznego show „The Voice Senior” zobaczymy Elżbietę Jatulewicz z Żarek Letniska. Elę doskonale znamy i kochamy za jej cudowne pomysły związane z edukacją artystyczną dzieci i młodzieży, a obecnie za jej zaangażowanie w działalność zespołu „Szalona Piątka Plus”, którego jest założycielką i kierownikiem muzycznym.

 

Ela jest pierwszą osobą z powiatu myszkowskiego, której udało się wziąć udział w II edycji tego telewizyjnego programu rozrywkowego i tym samym udowodnić, że na realizację marzeń nigdy nie jest za późno. Jednak, aby tam dotrzeć musiała pokonać tysiące konkurentów, którzy zostali wyeliminowani, już we wstępnych przesłuchaniach „The Voice Senior”, na podstawie przesłanych nagrań video. Jak można przeczytać na stronie The Voice: „Program ten to doskonała okazja dla muzykalnych seniorów do realizacji swoich marzeń o występie na wielkiej scenie, oraz do tego by udowodnić innym, że na prawdziwą karierę nigdy nie jest za późno! Wiek nie może być barierą, która uniemożliwia realizowanie muzycznej pasji, dlatego utalentowane osoby po 60. roku życia staną przed szansą występu przed milionową publicznością i trenerami, którzy zaproszą ich do swych drużyn.”

W II edycji The Voice Senior w loży jurorskiej zasiedli: Izabela Trojanowska, Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny oraz Witold Paszt. Na marginesie możemy dodać, że występy wszystkich tych Artystów mogliśmy podziwiać w Gminie Poraj.

W sobotni wieczór zobaczycie Państwo, jak Ela poradziła sobie na etapie przesłuchań w ciemno.

Ten odcinek w szczególnej mierze na pewno dostarczy Państwu wielu emocji.

 

Poniżej, link do zajawki programu, w której pojawia się Ela Jatulewicz.

https://www.facebook.com/409597859886438/posts/833298890849664/?sfnsn=wa

 

Skip to content