„PAMIĘTAJMY O POWSTANIACH ŚLĄSKICH” LAUREACI KONKURSU

Miło nam, że wśród nagrodzonych, znaleźli się uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. kpt. L. Teligi w Poraju! Gratulujemy!

Nagrody w III Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Pamiętajmy o Powstaniach Śląskich wręczone.
Jury konkursu wyłoniło następujących laureatów w trzech kategoriach wiekowych:
I grupa – klasy 0-III
I Nagroda – Antoni Wacowski Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku
II Nagroda – Nina Matyja Szkoła Podstawowa im. kpt. Leonida Teligi w Poraju
III Nagroda – Magdalena Wiśniewska Szkoła Podstawowa im. kpt. Leonida Teligi w Poraju
Wyróżnienie – Kalina Fontańska Szkoła Podstawowa im. kpt. Leonida Teligi w Poraju
Wyróżnienie – Olga Burczyk Szkoła Podstawowa w Strumieniu
II grupa klasy IV-VI
I Nagroda –Natalia Kopacz Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku
II Nagroda – Natasza Swatek Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku
III Nagroda – Maksymilian Wacowski Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku
Wyróżnienie – Krzysztof Pietrzak Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku
Wyróżnienie – Kamila Świącik Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku
III grupa klas VII-VIII
I Nagroda – Natalia Bielawska Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Koninie
II Nagroda – Dominik Trzciński Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Koninie
III Nagroda – Eliza Paterczyk Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Koninie
Wyróżnienie – Oliwier Kolmas Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Koninie
Wyróżnienie – Joanna Wostak Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku
Nagroda Specjalna od Dyrektora Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie trafiła dla Kai Skalik z Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku.
Nagrody laureatom wręczyła 22 października br. Małgorzata Majer, dyrektor ROK-u.
Była to trzecia i ostatnia edycja konkursu zorganizowanego w ramach obchodów rocznic 100-lecia Powstań Śląskich.
Wystawę nagrodzonych prac można oglądać w Galerii FOTOPOBUDKA ROK-u do końca listopada 2021 r.