KABARET SMILE PONOWNIE W PORAJU!

W minioną sobotę (27 stycznia br.) miłośnicy dobrej rozrywki mieli przyjemność spotkać się z rewelacyjnym kabaretem SMILE, który na scenie sali widowiskowo-kinowej „Bajka” wystąpił już po raz trzeci. Tym razem porajska publiczność miała okazję obejrzeć najnowszy program pt. To się nadaje do kabaretu.

Kabaret SMILE wywodzący się z Lublina tworzą: Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski oraz Paweł Szwajgier. Swoimi skeczami bawią widzów od wielu lat, a w dorobku artystycznym posiadają mnóstwo nagród, w tym wiele od publiczności. Skecze i piosenki Kabaretu Smile odnoszą się głównie do absurdów życia codziennego. Dzięki wykreowaniu charakterystycznych postaci tworzą historie, które z łatwością zapadają widzom w pamięć. Artyści podczas występów na żywo wchodzą w interakcje z publicznością, dlatego każdy ich występ jest szczególny, wyjątkowy i niepowtarzalny. Kto raz obejrzy występ Kabaretu Smile – nie będzie mógł doczekać się kolejnego spotkania.

To się nadaje do kabaretu” – czyli nowy program SMILE ze świetnymi, zabawnymi skeczami rozbawił porajską publiczność do łez. W tym właśnie programie na nowo mogliśmy się spotkać z Bożenką i jej mężem Merlinem. Nowe perypetie tej zwariowanej pary, to tylko część programu Kabaretu SMILE, na który złożyły się również: odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – to wątki, mocno okraszone doskonałym humorem, które mogliśmy w sobotni wieczór.

Także i tym razem porajska „Bajka” była wypełniona po brzegi rozbawioną publicznością, bo jakże mogłoby być inaczej oglądając „na żywo” tak rewelacyjny występ.

Na zakończenie tego niesamowitego występu SMILE otrzymał z rąk dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury – Magdaleny Ryziuk -Wilk specjalny tort z okazji 15- lecia istnienia Kabaretu. Został on wykonany przez uczestników warsztatu artystycznego Centrum Integracji Społecznej w Poraju. Kabaretowi życzymy dalszych sukcesów na następne lata i liczymy na ponowne odwiedziny w Poraju z kolejnym, nowym programem.

Skip to content