KABARET SMILE PONOWNIE W PORAJU!

„To się nadaje do kabaretu” – NOWY program kabaretu Smile już
27 stycznia w sali widowiskowo-kinowej „Bajka” w Poraju!

W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE.
Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas.
Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: „Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!”.
Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”.
Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl „na żywo”. 27 stycznia, godz. 20.45, sala widowiskowo-kinowa „Bajka”. Bilety w cenie 80 zł, w sprzedaży już od 3 stycznia. Serdecznie zapraszamy! GOK Poraj, ul. Piłsudskiego 14, 42-360 Poraj, tel. 34/3145 548, 530 210 560.

 

Skip to content