KGW „MALWY” ZACHĘCAJĄ DO SZCZEPIEŃ!

Chcesz spotykać się ze znajomymi i rówieśnikami bez ograniczeń? Chcesz normalnie rozpocząć rok szkolny lub rok na uczelni?

Chcesz najbliższe święta spędzić z bliskimi? Lub po prostu chcesz, żeby wróciła normalność? Jest na to prosta recepta: ZASZCZEP SIĘ!

Bez kolejek, bez rejestracji! Ta okazja będzie już na Pikniku Rodzinnym 11 września 2021 r., teren za budynkiem GOK w Poraju. Przez cały czas trwania imprezy będziecie mogli zaszczepić się przeciwko COVID-19 jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson lub dwudawkowym Pfizerem. Punkt będzie działał w namiocie Gminnego Ośrodka Zdrowia na terenie imprezy.

Każdego dnia, Mieszkańcy Gminy Poraj udowadniają, że są wyjątkowo odpowiedzialni – do tej pory, w naszej gminie zaszczepiło się blisko 50% wszystkich Porajan! To bardzo dobry wynik!

Dziękujemy wszystkim, którzy dbają o nasze wspólne dobro, o zdrowie swoje i innych! Pokażmy, że naszą małą, lokalną społeczność zamieszkują ludzie odpowiedzialni i pełni empatii. Tych, którzy jeszcze nie mieli okazji się zaszczepić, zapraszamy na Piknik Rodzinny organizowany przez KGW „Malwy” do Mobilnego Punktu Szczepień. Zaszczep się w Mobilnym Punkcie, zadbaj o swoje zdrowie i zdrowie swoich najbliższych.

Skip to content