KOLEJNY SUKCES „SZALONEJ PIĄTKI PLUS”!

W piątek, 29 i 30 października br. w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie odbyły się przesłuchania XXIV Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej.

Wśród Laureatów najwyższe podium w swojej kategorii – I miejsce zdobył Zespół „Szalona Piątka Plus” działający w Gminnym Ośrodku Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju.

Jury w składzie: Karolina Mrugalska – instruktor ds wokalno-muzycznych w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie; Weronika Skalska – wokalistka, autorka tekstów, muzyk; Tomasz Wójcik – muzyk, pedagog, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach i Sebastian Ruciński – muzyk, pedagog, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, po wysłuchaniu 120 uczestników zgłoszonych do przesłuchań, w kategorii Zespoły wokalne 26+, za najlepszy uznało Zespół „Szalona Piątka Plus”.
Koncert Galowy Festiwalu odbył się podczas uroczystości jubileuszu odzyskania przez Polskę niepodległości, 11 listopada, w MDK w Myszkowie. Paniom z Zespołu „Szalona Piątka Plus” gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Zespół „Szalona Piątka Plus” wystąpił również podczas uroczystości 11 listopada pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poraju oraz w trakcie Wieczornicy organizowanej w Żarkach Letnisku przez Towarzystwo Przyjaciół Żarek Letniska im. Hrabiny Stefanii Raczyńskiej okazji obchodów rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.