KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Wczoraj – 8 kwietnia br. został rozstrzygnięty Gminny Konkurs dla Dzieci na Ozdobę Wielkanocną. Jury w składzie: Barbara Pińczyńska – artysta plastyk, przewodnicząca Jury; Marta Raźniewska – artysta plastyk, grafik i Klaudia Zalega – plastyk, przyznało następujące nagrody:


kat. I: 3 – 4-latki (przedszkole): I miejsce – Ala, II miejsce – Kuba, III miejsce – Ada;
kat. II: 5 – 6-latki (przedszkole): I miejsce – Bartek, II miejsce – Nikola, III miejsce – Laura:
kat. III: kl. I – III (szkoły podstawowe): I miejsce – Fabian (kl. I), II miejsce – Maja (kl. I), III miejsce – Julia (kl. I).
Ponadto Jury postanowiło przyznać wyróżnienia dla wszystkich pozostałych uczestników konkursu mając na uwadze ich wkład pracy i pomysłowość. Jak widać każde dziecko uczestniczące w naszym konkursie otrzyma nagrodę. Dla zdobywców wyróżnień będą to nagrody książkowe i dyplomy, a dla zdobywców miejsc – karty upominkowe.
Dyplom za udział „powędruje” również do Leny z gminy Rędziny, która przysłała nam swoją pracę ale ze względów regulaminowych (konkurs przeznaczony dla dzieci z gminy Poraj) nie mogła w nim aktywnie uczestniczyć.
Nagrodę publiczności otrzymuje Karinka 6 l., której praca zdobyła największą liczbę lajków na facebooku.
Wręczenie nagród odbędzie się po zakończonej kwarantannie.
Bardzo prosimy opiekunów wszystkich uczestników konkursu o przesłanie adresów mailowych (na ), dzięki którym będziemy mogli się z Państwem skontaktować w sprawie wyboru nagród (karty upominkowej) i wypisania dyplomów (imię i nazwisko uczestnika).
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.
Życzymy spokojnych Świąt Wielkanocnych!

Skip to content