MAGDALENA CIELECKA Z WIZYTĄ W PORAJSKIM GOK-U

Pochodząca z Żarek-Letniska, Honorowa Obywatelka Gminy Poraj, znana aktorka Magdalena Cielecka odwiedziła w ubiegły czwartek (30.03) Gminny Ośrodek Kultury im. J.Gniatkowskiego w Poraju.

Tutaj, w porajskim GOK-u przed laty stawiała swoje pierwsze sceniczne kroki. Tym razem celem wizyty gwiazdy kina była wystawa, którą aktualnie możemy podziwiać w Galerii Sztuki Współczesnej w Poraju. Są to prace również pochodzącego z Żarek-Letniska artysty, aktualnie żyjącego i tworzącego w Krakowie Roberta Bubla.
Przed ponad tygodniem odbył się wernisaż prac tego wybitnego artysty. Pomimo zaproszenia i szczerych chęci, ze względów na zawodowe zobowiązania na wernisażu nie mogła być obecna Magdalena Cielecka, Honorowa Obywatelka Gminy Poraj. Skorzystała jednak z indywidualnego zaproszenia i odwiedziła porajski Gminny Ośrodek Kultury.
Okazją do złożenia wizyty była właśnie chęć obejrzenia przez aktorkę prac Roberta Bubla, które w dalszym ciągu można podziwiać w Galerii Sztuki Współczesnej w Poraju. Magdalena Cielecka spotkała się z wójt Gminy Poraj Katarzyną Kaźmierczak i pracownikami porajskiego GOK-u. Był to dla artystki miły powrót do wspomnień.