NAJPIĘKNIEJSZE ARIE I DUETY MIŁOSNE W „BAJCE”

W sobotni wieczór (9 marca), w sali widowiskowo-kinowej „Bajka” w Poraju”, wybrzmiały najpiękniejsze arie i duety miłosne w wykonaniu artystów scen łódzkich.

Jak zwykle porajska publiczność nie zawiodła i licznie zgromadziła się na tym pięknym koncercie. Nie zabrakło wspólnego śpiewania, bisów i owacji na stojąco.

Koncerty operetkowe, organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju, cieszą się niesłabnącą popularnością, a wysoki poziom artystyczny wykonawców przyciąga melomanów nie tylko z naszej gminy, ale i z okolic. Tym razem na scenie wystąpili artyści scen łódzkich: Emilia Zielińska – sopran, Sylwia Strugińska – sopran i Oskar Jasiński – tenor, którzy zapewnili publiczności kilkadziesiąt minut z najpiękniejszymi melodiami traktującymi o miłości. Przepięknie rozbrzmiewały w porajskiej „Bajce” wspaniałe arie takie jak: „Libiamo” czy „Trzpiotka”, jak również utwory miłosne ze znanych musicali, przeplatane nawiązującymi do nich anegdotami, umiejętnie wplecionymi przez Oskara Jasińskiego. Znane utwory m.in.: „Gdybym był bogaczem” czy „Brunetki, blondynki” zachęcały do wspólnego śpiewania. [- To był jeden z najwspanialszych koncertów operetkowych, które miałam przyjemność wysłuchać w „Bajce”]- mówiła jedna z pań opuszczając salę widowiskowo-kinową.

[- Mamy nadzieję, że pierwsze w tym roku, ale na pewno nie ostatnie, spotkanie z operetką w Poraju, było miłą okazją do uczczenia Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn]- mówi dyrektor GOK – Magdalena Ryziuk-Wilk.

Skip to content