„PIERNIKOWE SZALEŃSTWO” DLA NAJMŁODSZYCH!

W tym roku Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju przygotował nową propozycję dla najmłodszych. We wtorek (11 grudnia) i w środę (12 grudnia)

porajską galerią zawładnęli najmłodsi mieszkańcy naszej gminy żądni kulinarnych atrakcji. Wśród gwary i śmiechu oraz przy smakowitych zapachach powstały świąteczne pierniki.

Zainteresowanie tą ofertą przerosło nasze najśmielsze oczekiwania – mimo dwóch dni warsztatów przy stołach maluchy gromadziły się bardzo licznie. Każdy mały adept sztuki kulinarnej mógł rozwałkować kawałek ciasta i wykroić własne pierniczki. W trakcie oczekiwania na wypiekane pierniki, dzieciaki dekorowały te wcześniej już przygotowane. Ozdabiały je kolorowym lukrem i przeróżnymi dekoracyjnymi specjałami. Wszystko od strony kulinarnej nadzorowała niezastąpiona Jolanta Zalega, która i tym razem wsparła GOK w kulinarnym przedsięwzięciu.
Dzieciaki były bardzo kreatywne i z wielką ochotą angażowały się w tworzenie wspaniałych pierników. Było smacznie, radośnie i kolorowo.
Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie naszą ofertą i zapewniamy, że to nie ostatnia tego rodzaju propozycja dla najmłodszych.
Pięknych Świąt!

Skip to content