Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego – WALENTYNKA 2019

W minionym tygodniu 13 lutego br. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny – Walentynka 2019.

Wśród laureatów znalazła się reprezentacja Gminnego Ośrodka Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju. Na konkurs zostały nadesłane 443 prace. Komisja Konkursowa w składzie: Małgorzata Chebel – plastyk Tadeusz Ogonek – plastyk przyznała łącznie 30 nagród! Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znalazły się prace dzieci i młodzieży z terenu naszej Gminy, w tym reprezentacja dziecięcego klubu „Pastelki”- działającego przy GOK w Poraju pod kierunkiem instruktora – Zofii Chwastek.

Oto NASI Laureaci:

I GRUPA WIEKOWA – PRZEDSZKOLA i KL.”0” III nagroda -Dominika Parkitna – Samorządowe Przedszkole Publiczne w Żarkach-Letnisko

IV GRUPA WIEKOWA – KL. VII, VIII i III GIMNAZJUM II nagroda – Maria Izdebska – Szkoła Podstawowa w Żarkach-Letnisko

Organizatorem konkursu było Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach. Gratulujemy zwycięzcom życząc dalszych sukcesów twórczych.

Informujemy, że wręczenie dyplomów oraz nagród odbędzie się 26. 02. 2019 r. o godz. 12.00 w Kościele Parafialnym w Konopiskach.

FOT. GCKiR Konopiska