Siła życia – spotkanie z Katarzyną Dorosz

Europoseł Marek Plura i Wójt Gminy Poraj Katarzyna Kaźmierczak serdecznie zapraszają we wtorek 12 marca, o godz. 17:00, do Sali Widowiskowo – Kinowej „Bajka” w Poraju, gdzie odbędzie się spotkanie z Katarzyną Dorosz, realizowane w ramach projektu „Siła życia”.

Katarzyna Dorosz przybyła ze Stanów Zjednoczonych. Spotkanie (w formie warsztatów) adresowane jest głównie do seniorów oraz osób niepełnosprawnych, ale wszystkie osoby, które zechcą uczestniczyć w tym wydarzeniu będą mile widziane.
Projekt ma na celu promocję zdrowia, zdrowych nawyków oraz uświadomienie, że wprowadzenie niewielkich zmian do codziennej rutyny może znacznie zwiększyć witalność. Zatem – jeśli chcesz się dowiedzieć jak odnaleźć w sobie radość życia? Jak pomóc sobie, aby żyć nie tylko dłużej, ale też pełniej i szczęśliwiej? Jak zadbać o swój mózg i swoje serce – zapraszamy do udziału w tym bezpłatnym wydarzeniu. Poniżej przedstawiamy informacje na temat prowadzącej spotkanie.
Katarzyna Dorosz od 8 lat jest członkiem Rady ds. Polityki Senioralnej w Polsce, a także ekspertem ds. seniorów w Parlamencie Europejskim oraz w Washington DS w USA. Jest także autorką książek: „Siła życia”, „Droga do szczęścia. Radość życia człowieka dojrzałego”,„101 sentencji na każdy dzień”. Dla osób w wieku 50+ założyła i prowadzi telewizję internetową www.Acti50.tv oraz czasopismo „Radość z życia”. Jest również terapeutką w zakresie Kinezjologii Edukacyjnej i Inteligencji Emocjonalnej P. Dennisona. Mieszka w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność dziennikarską, terapeutyczną i badawczą. Od wielu lat jej wykłady i warsztaty aktywizujące dla osób dojrzałych wzbogacają jakość ich życia na całym świecie. Interaktywna formuła tych zajęć pomaga w zachowaniu dobrostanu fizycznego i psychicznego poprzez zmianę niekorzystnych nawyków, gimnastykę ciała i umysłu, zdrowy ruch i odżywianie się, dbanie o własną emocjonalność i wspierające relacje społeczne, odnajdywanie i rozwój talentów.

 

 

 

Skip to content