„ULOTNA CHWILA” – WYSTAWA MALARSTWA MARII DUSZY

Serdecznie zapraszamy na wystawę malarstwa Marii Duszy, którą będzie można oglądać już od 10 listopada w Galerii Sztuki Współczesnej w Poraju.

Organizatorem wydarzenia jest Wójt Gminy Poraj – Katarzyna Kaźmierczak oraz Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju.

Maria Dusza mówi o swojej trwającej od 15 lat przygodzie malarskiej, że jest to jej największa pasja, wyraża w ten sposób swoje emocje i daje wytchnienie. Przelewa na papier wrażenia których dostarcza otaczająca przyroda. Jej ulubioną techniką malarską jest akwarela, której nieprzewidywalność pozwala zatrzymać ulotne chwile natury. Tak jak dla pisarza pióro, tak dla niej pędzel jest narzędziem którym opowiada swoje historie.

Szczegóły na plakacie.