WYSTAWA POPLENEROWA – „KOLOR” I GOŚCIE

W piątek 13 października br. odbędzie się wernisaż wystawy poplenerowa Grupy Kolor i gości.

Na wystawie zostaną zaprezentowane prace, które powstały na plenerze malarskim, który odbył się na przełomie sierpnia i września nad Zalewem Porajskim na terenie Stowarzyszenia Marina Poraj. W tym malowniczym otoczeniu członkowie Grupy KOLOR i zaproszeni goście stworzyli obrazy, grafiki i akwarele, które w artystyczny sposób pokazują piękno otaczającej przyrody. To właśnie efekty tej twórczej pracy będzie można obejrzeć podczas wystawy, której uroczyste otwarcie nastąpi 13 października br., w Galerii Sztuki Współczesnej mieszczącej się w Gminnym Ośrodku Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju.

Podczas wystawy będzie można obejrzeć prace: Marii CAŁUS, Bogusława CHWASTKA, Zofii CHWASTEK, Agnieszki CYGAN, Marii DUSZY, Faustyny HELENIAK, Jolanty HURAS, Marii JAKUBCZAK, Marty JĘDRZEJEWSKIEJ, Jacentego JOŃCZYKA, Borysa JUSICA, Patrycji KISIEL, Eweliny KUSTRY, Marzeny LELETKO, Barbary ŁOZOWSKIEJ, Janusza MARCISZA, Anny PATEREK, Barbary PIŃCZYŃSKIEJ, Joanny PIŃCZYŃSKIEJ, Marioli POŁCIK, Jana ROJEWSKIEGO, Rafała STĘPNIAKA, Mai SZCZYPKI, Karoliny WILK, Małgorzaty WINIARSKI, Klaudii ZALEGI, Marty ZYGMUNT.

Wystawa potrwa do 3 listopada br. Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły na plakacie.

Plener malarski był jedną z części Projektu pn. „Poraj z KOLORem”. Plener został dofinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Centrum Inicjatyw Lokalnych – ODL w Zawierciu i Gminę Poraj.