ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE WARSZTATY „LAS W SŁOIKU”

Stowarzyszenie „Partnerstwo Północne Jury”(PPJ) zaprasza mieszkańców Gminy Poraj na bezpłatne, dwugodzinne warsztaty z zakresu zakładania ogrodu w szkle- Las w słoiku. Warsztaty odbęda się 7 lipca 2020r. (wtorek) godz. 16:30 w Gminnym Ośrodku Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju. Warsztaty poprowadzi wykwalifikowany prowadzący.

Celem warsztatów jest edukacja ekologiczna, inspirowanie do zakładania i obserwowania mikro ekosystemów.

Zgłoszenia na warsztaty Las w słoiku w GOK w Poraju mogą zostać dokonane zarówno drogą e-mailową na adres: jak również telefoniczną (tel. do biura Stowarzyszenia PPJ- 34 327 89 43).

Dokonując zgłoszenia na warsztaty Las w słoiku w Poraju prosimy o podanie nr telefonu kontaktowego i informację, że zapisujecie się Państwo na warsztaty organizowane w gminie Poraj.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc (15 uczestników) o zakwalifikowaniu się na warsztaty będzie decydowała kolejność dokonywanych zgłoszeń. O zakwalifikowaniu się na warsztaty będą Państwo informowani na bieżąco.

Warsztaty będą prowadzone z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych (maseczki, rękawiczki, zachowanie dystansu społecznego, dezynfekcja). Prosimy, aby zakwalifikowani uczestnicy warsztatów zabrali ze sobą maseczki i rękawiczki na warsztaty!

Stowarzyszenie PPJ zastrzega sobie prawo odwołania warsztatów, o czym uczestnicy zostaną odpowiednio wcześnie powiadomieni. Zapraszamy! Stowarzyszenie „Partnerstwo Północnej Jury”

Skip to content