ZIMOWA PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA DOBIEGŁA KOŃCA

Tradycyjnie, jak co roku, również tej zimy, Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju zorganizował dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy ferie zimowe.

Blisko 35 milusińskich uczestniczyło w dwutygodniowych zajęciach zaaranżowanych z mocnym akcentem artystycznym.

Tegoroczne ferie zimowe, to dla GOK w Poraju czas szczególnie wytężonej pracy – każdego dnia uczestnicy, wraz z opiekunami, bardzo aktywnie spędzali czas. Było dużo ruchu na świeżym powietrzu, wspólnych gier i zabaw, dwie atrakcyjne wycieczki – do Zaczarowanego Lasu w Piasku oraz Manufaktury Smaku i Pizzerii w Żarkach.
Tradycją stała się również „nocka w GOK-u”, na którą wszyscy mali „feriowicze” zawsze oczekują z utęsknieniem. Wspólne spanie, na przyniesionych materacach, karimatach w towarzystwie ulubionych przytulanek, poprzedzone bajkowym seansem filmowym, pieczeniem kiełbasek przy ognisku i zabawą, to zawsze ogromne przeżycie i moc wrażeń.
Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy! I też tak szybko minęły nam ferie. Mamy nadzieję, że nasi milusińscy będą je mile wspominać.
Wszystkim, którzy dołączyli do naszej wesołej ekipy podczas ferii dziękujemy za tak wspaniale spędzone chwile i już teraz zapraszamy do udziału w zajęciach za rok.
Jak zwykle bardzo atrakcyjny program, który został zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Poraju, był niewątpliwym atutem całego przedsięwzięcia.