FESTIWAL PIOSENEK J.GNIATKOWSKIEGO

Szanowni Państwo, Miłośnicy twórczości Janusza Gniatkowskiego
W związku z pandemią koronawirusa jesteśmy zmuszeni przełożyć termin realizacji Festiwalu, który pierwotnie był planowany na 5 i 6 czerwca, z wielkim finałem w dn. 12 lipca.


Bardzo chcielibyśmy, by Festiwal, który stał się muzyczną wizytówką naszej Gminy, był kontynuowany, dlatego proponujemy datę wrześniową, a konkretnie drugi weekend, czyli 11-13 września. Tak naprawdę nie wiemy, czy i ten termin dojdzie do skutku, bowiem sytuacja związana z epidemią koronawirusa jest nie do przewidzenia.
Przypomnijmy, że festiwal podzielony jest na kilka części i oprócz samych przesłuchań Festiwalowych, towarzyszą mu również: wernisaż wystawy dotyczącej życia i twórczość J. Gniatkowskiego, a także Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pn. „Janusz Gniatkowski – twórczość i osobowość”. I właśnie to ostatnie działanie – konkurs – jest jedynym pewnym elementem Festiwalu, który z pewnością się odbędzie. Więcej! Artyści, a także dzieci i młodzież mają teraz pewnie więcej czasu, by tworzyć. Na to liczymy! Więcej na temat zasad konkursu można przeczytać w Regulaminie, który znajdziecie na naszej stronie www.gokporaj.pl, w zakładce Festiwale.
Z całego serca chcielibyśmy się z Wami spotkać we wrześniu. Liczymy, że tak będzie. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich Fanów Janusza Gniatkowskiego, pozostając w nadziei, że dane nam będzie się spotkać podczas XI Festiwalu.

GNIATKOWSKI 2020 Konkurs plastyczny karta zgłoszenia zgody

GNIATKOWSKI 2020 Konkurs plastyczny karta zgłoszenia zgody

Konkurs GNIATKOWSKI TWÓRCZOŚĆ I OSOBOWOŚĆ 2020 regulamin okł.

Konkurs GNIATKOWSKI TWÓRCZOŚĆ I OSOBOWOŚĆ 2020 regulamin okł.

Konkurs GNIATKOWSKI TWÓRCZOŚĆ I OSOBOWOŚĆ 2020 Regulamin śr.

Konkurs GNIATKOWSKI TWÓRCZOŚĆ I OSOBOWOŚĆ 2020 Regulamin śr.

Skip to content